Okrasná školka droždín

Jsme malá rodinná firma s více než 30letou tradicí...

Více o nás

Rolujte dolů

Zahradnictví nabízející velký sortiment venkovních okrasných keřů, stromů, trvalek, skalniček, travin, vodních rostlin, bylinek ale především ovoce a méně známého ovoce.


 

Přijímáme platby:

Novinky

Více informací

Ukončení zasílání

Pro naplnění kapacit jsme nuceni ukončit prodej rostlin přes internet. Námi zasílané rostliny není možno zabalit do hranaté krabice, proto drtivá většina přepravců takovéto zásilky nepřijímá do přepravy. Navíc, v  současné době je kamenná prodejna vytížena natolik, že není možné zásilky expedovat. Omlouváme se za vzniklé...

Více informací

Paeonia tenuifola Flore pleno, plnokvětá koprovitá...


Paeonia tenuifola Flore pleno, plnokvětá koprovitá pivoňka, zvaná také pivoňka úzkolistá.
Koprovité pivoňky jsou stepní trvalky, ocení slunce a nesnáší trvalé přemokření. Postačí obyčejná ornice, nevadí ale ani suťová půda např. ve skalce.
Masivní zásobní kořeny rostou několik let a poté postupně...

Více informací

Podzimní prodej ovoce 2022/2023

Sezóna prodeje ovocných stromků je již v plné proudu. Některé odrůdy jsou již k mání, jiné bubou teprve k mání. Veškerý dostupný sortiment bude dostupný v průběhu listopadu. Dostupné odrůdy v prozatimním ceníku v sekci Ceník. Budeme se na Vás těšit.

Více informací

ZAHÁJENÍ PRODEJE OVOCNÝCH STROMKŮ 2021/2022

Sezóna ovocných stromků se již blíží. Některé odrůdy jsou již k mání, jiné se bubou teprve vyorávat. Veškerý dostupný sortiment bude dostupný na přelomu října a listopadu. Budeme se na Vás těšit.

Více informací

Máme OTEVŘENO!

Výjimka z nařízení vlády ze dne 21.října 2020 č.1079 o přijetí krizového opatření: Výjimku z obecného zákazu prodeje mají: květinářství a prodejny zahrádkářských potřeb včetně osiva a sadby.
 

Více informací

Vítejte

Vítejte na našich nových webových stránkách. Jsou Vám k dispozici ceníky ke stažení, návody k pěstování ale také odkazy na náš FACEBOOK a INSTAGRAM.

Více informací

Prodej OVOCNÝCH STROMKŮ

Stále otálíte s koupí ovocných stromů? Nebo se nemůžete rozhodnout jaké ovocné stromy si na zahradu pořídit? Ještě máte čas, ale i ten se spolu s pokračujícím jarem krátí. Ovocné stromy skladujeme v chladírně, pečlivě založené, proto je možné je sázet i když ostatní stromy již pučí. Navíc výběr ovoce je den ode dne...

Starší články