O nás

Jsme malá rodinná firma s více než 30letou tradicí. Rostliny pěstujeme a prodáváme v Olomouci-Droždíně, přímo pod Svatým Kopečkem.
Celoročně u nás najdete obrovský sortiment venkovních i tropických rostlin. Kromě okrasných keřů, stromů, trvalek, skalniček, travin, vodních rostlin, bylinek také velkou nabídku tradičního i méně známého ovoce. Najdete u nás rostliny pro permakulturní zahrady, jedlé lesy, rodové statky. Naší specialitou jsou vzácné i velmi vzácné dřeviny a trvalky.
Rostliny pěstujeme s velkou péčí, porozuměním a láskou na venkovní ploše o více než 10 000 m2. Nově jsme produkci rozšířili o kryté plochy zajišťující ještě lepší růst a kvalitnější zimování malých kontejnerovaných rostlin.  
Naší vizí je zachování biodiverzity, udržitelné zemědělství a především ekologie. Investujeme do novějších a modernějších pěstebních ploch které šetří vodu a napomáhají lepší prosperitě rostlin.
V současné době zakládáme malé ovocné - především meruňkové a švestkové sady v našem okolí. Na ploše asi 30 arů vysazujeme ekologické vinohrady z odolných piwi odrůd révy Solaris a Muskaris.


 
Navštivte náš FACEBOOK a INSTAGRAM a nechejte se inspirovat našimi rostlinami. (Odkaz v zápatí) 

Motto:  

Omnium rerum, ex quibus aliquid acquiritur
nihil est agricultura melius,
nihil uberius,
nihil dulcius,
nihil homine libero dignius.

Cicero
 
 
Ze všech věcí a zaměstnání, z nichž se cokoliv získává,
nic není lepšího,
nic plodnějšího,
nic příjemnějšího,
nic důstojnějšího svobodného člověka,
nežli zemědělství.